SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Obchody Światowego Dnia Ziemi uczczono w naszej szkole apelem przygotowanym przez klasę IV pod kierunkiem pani Ireny Kukli. Uczniowie przedstawili „Dekalog ekologa” propagujący ekologiczne zachowania. Dzieci przypomniały, że Ziemia jest naszym wspólnym dobrem i trzeba o nią dbać. Podsumowano również akcje ekologiczne i wręczono dyplomy za wykonanie maskotek z surowców wtórnych w konkursie organizowanym przez szkolne koło LOP pt.” Wesołe śmieci.” Trzeba przyznać, że uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością.  
Organizator apelu, pani Irena Kukla, wręczyła uczniom dyplomy za najciekawsze „Listy dla Ziemi „ .W tym konkursie I miejsce przypadło Kindze Kowalczyk z klasy VI, II miejsce uzyskał Filip Robak z kl. IV , III  miejsce uzyskała Klaudia Stępień z klasy IV. Na wyróżnienie zasłużyły listy napisane przez: Natalię Wiatrowską, Milenę Łapot i Paulinę Kmieć z klasy VI.

 

                                                                                 Opiekun LOP

 


 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.