SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dzieci naszej szkoły po raz kolejny miały okazję podziwiać grę aktorów na scenie, tym razem w widowisku muzycznym, wystawionym w Kielcach przez teatr muzyczny „Forte” z Wrocławia.  Spektakl pt. „Dzwonnik z Notre Dame” to opowieść skłaniająca do myślenia i zawierająca bardzo ważne przesłanie. Dzieci śledziły losy młodzieńca, który wyróżniał się wyglądem zewnętrznym z powodu wady postawy. Jego” inność” wywołała różne reakcje otoczenia, ale  ostatecznie znalazł przyjaciół, co diametralnie zmieniło jego życie. Treść przedstawienia to wspaniała lekcja akceptacji i tolerancji.  Dzieci były zachwycone i wzruszone. Widowisko wystawiono w Centrum Kongresowym  „Targi Kielce”, więc uczniowie mogli poznać nowe, ciekawe miejsce.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.