SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

21 czerwca 2017 r. odbyło się ognisko pożegnalne na zakończenie roku szkolnego. Tego dnia, już od rana w przedszkolu, dzieci były podekscytowane i nie mogły doczekać się, kiedy to wspólnie z rodzicami będą się bawiły.  Oczywiście bardzo wyczekiwane było wspólne ognisko i pieczenie smacznych kiełbasek. W miłej atmosferze przy płomieniach ogniska każdy mógł upiec pyszną kiełbasę, która na świeżym powietrzu smakuje najlepiej. Rodzice przygotowali  ciasto i wiele innych smakołyków.  Na dzieci, ale też ich rodziców, czekało wiele atrakcji – malowanie twarzy, sportowe konkurencje, a także gry i zabawy integracyjne.                                                                                                                               

Podczas spotkania panowała miła i radosna atmosfera. Bardzo serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.