SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

4 września uczniowie wrócili do szkoły pełni sił i energii, by móc zdobywać wiedzę, rozwijać zainteresowania, odkrywać pasje i talenty. W naszej szkole uroczystość inaugurująca nowy rok rozpoczęła  się o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej. Na  twarzach uczniów, wbrew pozorom, nie było smutku lecz widniała radość i zadowolenie.
Dyrektor szkoły Małgorzata Klimczyk-Karpińska najpierw uroczyście powitała wszystkich przybyłych do szkoły w tym wyjątkowym dniu – uczniów, nauczycieli i rodziców. Następnie, w swoim wystąpieniu, w sposób szczególny zwróciła się  do uczniów najmłodszych -  pierwszoklasistów i najstarszych – siódmoklasistów.  Poinformowała również o zmianach kadrowych.
Po wystąpieniu pani dyrektor zebrani wysłuchali program artystyczny przedstawiony przez uczniów kl. IV przygotowany pod kierunkiem pani Mieczysławy Ciszek. Młodzi  artyści nawiązali do rocznicy wybuchu II wojny światowej, a następnie w piękny sposób pozwolili nam wszystkim pożegnać się z wakacjami.
Nad oprawą techniczną pieczę sprawowała pani Agata Frączek.
Spotkanie zakończyła pani dyrektor życzeniami:
Niech nowy rok szkolny przyniesie wszystkim same sukcesy  potwierdzone wysokimi ocenami, a nauka i praca zawsze będzie źródłem przyjemności i satysfakcji.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.