SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dnia 14.09.2017 roku w Szkole Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie odbył się apel na którym pan wójt Ireneusz Gliściński oraz pracownik gminy  pani Katarzyna Śliwińska poszerzyli wiedzę uczniów i pracowników szkoły na temat segregacji odpadów. Pan wójt zachęcał wszystkich zebranych do praktycznego wykorzystania wiedzy dotyczącej segregacji odpadów, poprzez podejmowanie własnych działań na rzecz zmniejszania ilości śmieci w szkole, domu i okolicy. Wyposażył szkołę w pojemniki do segregacji odpadów.
                                                                                                                                                                                                                                Opiekun LOP

Copyright © 2014. All Rights Reserved.