SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Niemal tradycją w naszym przedszkolu stały się wrześniowe ogniska integracyjne pt. „Powitanie jesieni”. Witaliśmy nową porę roku piekąc kiełbaski i bawiąc się przy ognisku. Pogoda i humory dopisywały dzieciom oraz  rodzicom.  Dzieci grały w piłkę, bawiły się na boisku, malowały kredą, korzystały z zabaw w ogrodzie przedszkolnym. Szaleństwom nie było końca. Spotkanie umożliwiło nie tylko zapoznać się z nowymi osobami, ale także oderwać się  od codzienności oraz wprowadzić inną, alternatywną formę spędzenia wolnego czasu. Przede wszystkim ważne jest to dla dzieci, które dopiero zaczynają edukację przedszkolną.
Uczestnikom imprezy towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda i wyśmienite humory.
Dzieci z umalowanymi twarzami szczęśliwe wracały do swoich domów. Kolejne ognisko integracyjne uważamy za udane i zapraszamy za rok.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.