SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

„Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” -hasło Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia pozostaje niezmienne. 29 września i 2 października przeprowadzono w naszej szkole, już po raz drugi, akcję  edukacyjną polegającą na sprawdzeniu znajomości tabliczki mnożenia, nie tylko wśród dzieci, ale także dorosłych. Na specjalnie przygotowanym stanowisku czekały na wszystkich chętnych zadania do rozwiązania. Poprawne udzielenie odpowiedzi na 5 pytań było nagradzane odznaką Eksperta Tabliczki Mnożenia, poświadczoną specjalnym, imiennym certyfikatem. Zespół egzaminatorów w składzie: Kinga Kowalczyk, Milena Łapot, Paulina Kmieć, Natalia Wiatrowska, Kacper Dawid Łapot, Dominik Taras, Jakub Klimczyk, Maciej Wydrych, – wszyscy z klasy 7 -  na każdej przerwie miał ręce pełne pracy. Jak zwykle dobry przykład dali nasi nauczyciele, którzy jako pierwsi z osób dorosłych uzyskali tytuły Ekspertów Tabliczki Mnożenia. W tym roku poszerzyliśmy nasze pole działania - sprawdzaliśmy znajomość tabliczki mnożenia u pań pracujących w okolicznych sklepach, a także klientów tychże sklepów.
Dziękujemy wszystkim, którzy mieli odwagę sprawdzić się i mamy nadzieję, że w przyszłym roku także usłyszycie o naszej akcji.

                                                                                                                                                            Koordynator akcji – nauczyciel matematyki - Agata Szymczyk

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.