SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

4 października 2017 roku uczniowie klas VI i VII wraz z wychowawczyniami panią Wandą Wilczyńską i panią Agatą Szymczyk uczestniczyli w Europejskich Dniach Dziedzictwa Kulturowego. Pierwszym punktem zajęć pozaszkolnych było obejrzenie w Bibliotece Pedagogicznej we Włoszczowie  prezentacji pt „Historia Włoszczowy w fotografii”. Dzięki bardzo interesującej lekcji uczniowie mieli możliwość poznania historii małej ojczyzny poprzez oglądanie najstarszych zdjęć naszego miasta powiatowego oraz porównywania niektórych jego miejsc zmieniających się wraz z upływem czasu. Dopełnieniem lekcji historii było obejrzenie eksponatów w tworzącej się na nowo Izbie Regionalnej w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie.


Uczestnicy wycieczki

      

Copyright © 2014. All Rights Reserved.