SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Zabawa to główna forma spędzania czasu przez dzieci, a jeśli zabawa to ważne są też zabawki. W szkole organizujemy różnego rodzaju zabawy z wykorzystaniem wielu środków dydaktycznych. Dzieci bardzo chętnie w nich uczestniczą. Tym razem jednak, dla odmiany, postanowiliśmy uczniom klas I-III zorganizować „Dzień ulubionej zabawki”. Wiadomość uczniowie przyjęli z okrzykami radości i przynieśli do szkoły zabawki, po które najchętniej sięgają w domu. W czasie przerw między zajęciami oraz na zajęciach dodatkowych dzieci bawiły się według własnych pomysłów, wymieniały się zabawkami, bawiły się razem, łączyły się  w małe grupki. Najpierw bawiły się w swoich salach lekcyjnych, a później w sali gimnastycznej, gdzie spotkali się wszyscy uczniowie klas I-III. Dzieci miały mnóstwo pomysłów i energii do zabawy.
Tego rodzaju zajęcia dostarczyły im dużo radości i były okazją do integracji uczniów.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.