SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI CHARYTATYWNEJ  "SCYZORYKI   WZDŁUŻ AFRYKI".
Akcja polega na zbiórce podstawowych artykułów wyposażenia szkół w najbiedniejszych krajach Afryki Subsaharyjskiej - Beninie i Togo.

W szczególności prosimy o:

- ubrania letnie i stroje sportowe dla dzieci w przedziale wiekowym 5-12 lat- krótkie spodenki, T-shirty
-  przybory szkolne- papier do rysowania, torby , plecaki szkolne, kredki, farby plakatowe i grube pędzelki, nożyczki
- zabawki - duże klocki, nie lego, duże puzzle, układanki, proste gry zręcznościowe i manualne

AKCJĘ PROWADZI FUNDACJA EDU AFRYKA przy wsparciu STOWARZYSZENIA SALUTEM
Kielce , ul. Peryferyjna 15 pok.119
www.eduafryka.org

STOWARZYSZENIE SALUTEM powstało w celu promowania podróży po całym świecie, jednocześnie promując zdrowy i aktywny tryb życia.
Stowarzyszenie organizuje wyprawę do Afryki, podzieloną na dwa etapy zachodnim i wschodnim wybrzeżem. Priorytetem jest wparcie fundacji EDU Afryka. Pomoc zakłada organizację zbiórki odzieży i materiałów szkolnych dla dzieci z Togo i Beninu. Zebrane dary członkowie stowarzyszenia przekazują osobiście na ręce potrzebujących w trakcie wyprawy.

Zbiórkę prowadzimy w naszej szkole do 06 grudnia 2017 r.
Na korytarzu szkolnym znajduje się pojemnik, w którym umieszczamy wymienione wyżej artykuły wyposażenia szkoły tj zabawki, przybory szkolne, stroje sportowe.

SERDECZNIE PROSIMY O ZAANGAŻOWANIE SIĘ W AKCJĘ RAZEM Z NAMI:)

wraz ze szkolnym koordynatorem akcji
                 p. M. Gacia