SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Od początku tego roku szkolnego uczniowie klas IV-VI mieli możliwość korzystania z programu komputerowego on-line Matlandia, zaproponowanego przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Rozwiązując interaktywne zadania doskonalili swoje umiejętności matematyczne.

Dzięki animowanym postaciom, medalom dla najlepszych, możliwości porównywania wyników, nauka uczniów klasy IV była zabawą. Uczniowie klasy V rozwiązując zadania zwiedzali zakamarki bajkowej wyspy, a uczniowie klasy VI podróżowali po odległych galaktykach.

Dnia 24 czerwca 2015 roku odbyło się podsumowanie wyników programu Matlandia. I tak w klasie IV maksymalną liczbę punktów – 190 – zdobyła Julia Jordan, w klasie V – również maksymalną liczbę punktów – 200, uzyskał Adrian Kozieł, a w klasie VI, 132 pkt. na 140 możliwych zdobył Jakub Jordan.

Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody za dodatkową pracę. Gratulujemy.

Nauczyciel matematyki

Copyright © 2014. All Rights Reserved.