SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

 

"WYPRAWA- POPRAWA" - pod takim hasłem  przebiegała tegoroczna akcja sprzątania świata.

W piątek 18 września 2015 r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. Klasy 0-III zadbały o czystość wokół szkoły, zaś uczniowie klas IV - VI sprzątali teren przy kaplicy w Mieczynie oraz pobliski lasek. Wszyscy wyposażeni w rękawice i worki ochoczo zabrali się do pracy. Dzieci ścigały się, kto zbierze więcej  śmieci. Kiedy wszystkie odpady znalazły się już w workach uczniowie pod opieką nauczycieli odpoczywali przy ognisku.

                                                                                                  

                                                                                                     Opiekun LOP

Copyright © 2014. All Rights Reserved.