Plakat konkursu

Klaudia Stępień, uczennica klasy VIII zajęła I miejsce i została laureatką w konkursie na najładniejszy List dla Ziemi, zorganizowanym przez Fundację Ekologiczną ARKA.

Konkurs był częścią ogólnopolskiej kampanii, która w tym toku odbyła się po raz ósmy. Celem kampanii jest nie tylko zaangażowanie dziecka, ale także jego najbliższych. Dorośli mogą dawać dobry przykład w mądrych i prostych działaniach ekologicznych. Listy dla Ziemi urzeczywistniają to, czego dzieci oczekują – szczęśliwego, a więc także zdrowego życia w środowisku naturalnym, pełnym zwierząt i piękna.

Spośród setek listów nadesłanych na konkurs, list Klaudii znalazł się wśród 50 prac, na które można było głosować na Faceboku. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na list Klaudii, a autorce zwycięskiej pracy gratulujemy.

Nauczyciel opiekun: Irena Kukla