Oddział przedszkolny - kl. "0" wych. - mgr Małgorzata Sornat

 

 sześciolatki - Gągorowski Kacper, Jadowski Seweryn, Jedliński Maciej, Jordan Jakub, Kowalczyk Anna, Kozieł Patrycja, Larecki Daniel, Łapot Dawid, Maciejewska Natalia, Mróz Patrycja, Robak Krystian, Stępień Dawid, Wydrych Karolina, Wydrych Paweł

pięciolatki - Kozieł Adrian, Kozieł Kacper, Łapot Julita, Łapot Wiktoria, Raczyńska Emilia, Sobczyk Paula, Frączek Hubert

 kl.I wych. - mgr Mieczysława Ciszek

 

 Czerwińska Kinga, Dwojakowski Kacper, Klimczyk Julia, Kmieć Sebastian, Kozieł Bartłomiej, Kukla Igor, Larecki Mateusz, Maciejewski Łukasz, Malicki Dawid, Podstawka Bartłomiej, Ptak Angelika, Raczyński Zbigniew, Radek Natalia, Sobczyk Maja, Tatar Edyta, Woś Aleksandra

 kl. II wych. - mgr Lidia Siwek

 Chruściel Kinga, Frączek Damian, Kmiecik Martyna, Kozieł Krystian, Kupczyk Radosław, Larecki Sebastian,

Łapot Kornelia, Maroń Adrian, Podstawka Kacper, Podstawka Wiktoria, Siwek Julia,

Wertka Weronika, Wertka Weronika

 kl. III wych. - mgr Urszula Dudek

 

 Dwojakowska Angelika, Frączek Wiktor, Kakowski Marcin, Klimczyk Sebastian, Kozieł Aleksandra, Kozieł Joanna, Krzyżanowski Jakub, Kukla Karol, Łapot Klaudia, Maciejewski Damian, Pięta Szczepan, Ptak Hubert, Ptak Wioletta, Raczyńska Izabela, Robak Dominik, Tatar Oliwia

 kl. IV - wych. mgr Wanda Wilczyńska/ mgr Joanna Sornat

 

 Bubis Maciej, Ciszek Edyta, Frączek Justyna, Gągorowska Diana, Kowalczyk Rafał, Krzyżanowski Kamil, Kuśmierczyk Magdalena, Larecka Paulina, Łapot Mateusz, Robak Natalia, Stolarska Wiktoria, Tatar Adrian, Tkacz Daniel, Łapot Weronika

 kl. V wych. - mgr Agata Frączek

 

 Błaszczykiewicz Martyna, Gągorowska Klaudia, Kakowska Katarzyna, Klimczyk Patrycja, Kmiecik Oskar, Kozieł Katarzyna, Kukla Mariusz, Malicki Sebastian, Mróz Monika, Pięta Aleksandra, Raczyński Damian, Tatar Klaudia, Wertka Adrian

 kl. VI wych. - mgr Agata Szymczyk

 

 Gołdyn Wioleta, Jordan Damian, Kozieł Karolina, Kozieł Natalia, Larecki Tomasz, Łapot Izabela, Maroń Olga, Policht Marcin, Ptak Daniel, Ptak Katarzyna, Siwek Tomasz, Siwek Wojciech, Staciwa Olga, Waligórska Anna, Włodarczyk Patrycja, Woś Dominika, Łapot Izabela