W poniedziałek 25 kwietnia 2022 r. w sali konferencyjnej OMEGA w Centrum Kongresowym Targów Kielce  odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego 2021//2022. Uroczystość zorganizowało Kuratorium Oświaty w Kielcach przy współudziale Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Gratulacje i pamiątkowe medale z rąk Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty pana Kazimierza Mądzika, Świętokrzyskiego Wojewody pana Zbigniewa Koniusza oraz dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli pana Jacka Wołowca otrzymali  Laureaci konkursów, a nauczycieli, którzy przygotowywali uczniów do konkursów, poza gratulacjami, uhonorowano  pamiątkowymi dyplomami. 

Nasza uczennica Tatiana Siwek z kl. VII po raz trzeci już została laureatką konkursu z języka niemieckiego. Składamy jej oraz pani Beacie Bartosik serdeczne gratulacje.