Zabawa karnawałowa

Jak co roku w naszej szkole miał miejsce bal karnawałowy. Choć inny niż bale w poprzednich latach, to jednak wesoły i niezwykły.

Tego dnia już od rana dzieci z klas I-III chodziły przebrane w stroje maskowe i kolorowe kostiumy. Prezentowały się w nich uroczo budząc podziw i zachwyt nauczycieli oraz innych pracowników szkoły. Ale karnawał to przecież muzyka i zabawa. Nie mogło jej zabraknąć i u nas. Dzieci tańczyły w swoich grupach wiekowych czyli klasach, a sale pięknie udekorowały własnoręcznie wykonanymi ozdobami.

Był to dzień pełen wrażeń i emocji. Zrobiliśmy dzieciom pamiątkowe zdjęcia, które następnie przesłaliśmy rodzicom. To przecież dzięki ich zaangażowaniu dzieci wyglądały wyjątkowo, za co dziękujemy.

Dziewczynka w stroju karnawałowym Dwie księżniczki Grupa dziewczynek w strojach karnawałowych Grupa dziewczynek w strojach karnawałowych