Grupa uczniów z nauczycielkami

Dnia 8 marca w naszej szkole już od rana najmłodsi panowie z przedszkola oraz klas II-III składali życzenia, wręczali kwiaty i słodkości swoim koleżankom, a także pani dyrektor, nauczycielkom oraz pracownicom szkoły. Do życzeń dołączyli również starsi uczniowie.

Ponadto, wspaniali panowie delegaci z KGW Mieczyn przekazali pracownicom szkoły życzenia i słodkie upominki, za które z całego serca dziękujemy. Podziękowania składamy także wspaniałym mamom naszych uczniów oraz przedstawicielkom Rady Rodziców. Wszystkim Paniom życzymy zdrowia i spełnienia marzeń. Pamiętajmy, że Kobieta to siła, odwaga, wytrwałość, łagodność, miłość.

Dzień Kobiet u przedszkolaków  Dziewczynki z klasy I z wychowawczynią  Pracownice obsługi z kwiatami  Uczniowie klas II-III z panią Marią Gacia