Po dwóch miesiącach beztroski powróciliśmy do szkoły, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2021/2022. 1 września o godz.9.00 zabrzmiał dzwonek zapraszając całą społeczność szkolną na uroczysty apel. Wszyscy odświętnie ubrani, radośni i pełni zapału do nauki i pracy. Ze względu na reżim sanitarny w apelu uczestniczyli tylko uczniowie i nauczyciele.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie Pani Małgorzata Klimczyk- Karpińska przywitała wszystkich serdecznie. Życzyła aby nowy rok szkolny był spokojny i bezpieczny. Przypomniała o obowiązującym w szkole reżimie sanitarnym. Uczniowie klas V-VI przedstawili krótki program artystyczny, w którym szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych oraz przypomnieli o 82 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przypomnieli, że człowiek wykształcony ma zawsze w sobie bogactwo… Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

Wszystkim Uczniom życzymy, aby ten rok szkolny wypełniała radość odkrywania i doświadczania świata. Wyznaczajcie sobie nowe cele i pracujcie zawsze na miarę swoich sił i możliwości!

Wszystkim Pracownikom naszej szkoły życzymy energii, motywacji, pasji i satysfakcji z wykonywanej pracy!

Szanowni Rodzice, życzymy Wam dumy z osiągnięć Waszych dzieci. Niech szkoła będzie miejscem, w którym lubią przebywać, gdzie odnajdują przyjaciół i mogą być sobą!

Wszystkim bez wyjątku życzymy aby ten rok był spokojny, zdrowy i pełen pięknych chwil!