Samorząd Uczniowski pod opieką p. Marii Gacia włączył się w obchody Dnia Chłopaka. W czwartek 27 września odbyła się dyskoteka dla uczniów klas I-III, IV-VIII oraz przedszkola, natomiast piątek upłynął pod hasłem: "Dzień w krawacie lub muszce".

W sali gimnastycznej rozegraliśmy międzyklasowe rozgrywki w piłkarzyki. W rozgrywkah udział wzięły reprezentacyjne drużyny klas III-VIII. W finale Uczniowie zmierzyli się z nauczycielkami: p. Agatą Frączek i p. Marią Gacia. Uczniowie klasy IV w składzie Adam Malicki, Bartosz Cierpikowski, Filip Klimczyk i Jakub Łapot, zwyciężyli wynikiem 6:5. Miejsce II wywalczyła klasa VIII w składzie : Kamil Łapot i Daniel Jordan. Miejsce III zajęli uczniowie klasy V : Filip Robak, Ksawery Frączek i Szymon Sornat.

Dyplomy dla klasy za udział w rozgrywkach otrzymali:

  • Szymon Wydrych, Miłosz Skowron - klasa VII.
  • Oliwia Kozieł, Julia Sobczyk, Gabrysia Gagorowska - klasa VI.
  • Zuzia Barańska, Oliwia Frączek, Blanka Gacia, Amelia Zasada – klasa III.

Po zakończeniu rozgrywek w piłkarzyki zatańczyliśmy taniec irlandzki "Ryan’s Polka" oraz popularną i lubianą "Belgijkę". Tańce odbyły się w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu. Na zakończenie spotkania w sali gimnastycznej wszyscy chłopcy otrzymali słodkie upominki.

Organizatorzy wydarzenia: Samorząd Uczniowski, Maria Gacia, Agata Frączek