Święty Mikołaj, jak każdego roku, 6 grudnia złożył wizytę uczniom w naszej szkoły. Najmłodsi z nich przygotowali z tej okazji krótki program artystyczny. Wielką radością było dla nich zaśpiewanie piosenki specjalnie dla Świętego Mikołaja.

Klaudia Stępień wyrecytowała również wiersz. Następnie odbyły się wspólne zabawy taneczne, którym kibicowali rodzice. Szczególnym poczuciem rytmu wykazał się Święty Mikołaj podczas „Kaczuszek”. Dzieci były zachwycone wspólnym tańcem.

Po części artystycznej nastąpił punkt kulminacyjny spotkania – rozdawanie prezentów. Każde dziecko w nagrodę za grzeczne zachowanie dostało od Świętego Mikołaja słodycze i zabawkę. Nie obyło się również bez symbolicznej rózgi. Ten prezent jednak został wręczony z przymrużeniem oka dorosłym. Na koniec spotkania przedszkolaki w podziękowaniu za wizytę podarowały Świętemu Mikołajowi prezent oraz własnoręcznie wykonane laurki.
Tak wspaniale zorganizowany dzień nie odbyłby się bez udziału rodziców. Szczególne podziękowania kieruję do p. R. Stępień i p. A. Sójki.

M. Kawka

   
   

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

 

Święty Mikołaj jak każdego roku 6 grudnia złożył wizytę uczniom w naszej szkoły.

Najmłodsi z nich przygotowali z tej okazji krótki program artystyczny. Wielką radością było dla nich zaśpiewanie piosenki specjalnie dla Świętego Mikołaja. Klaudia Stępień wyrecytowała również wiersz. Następnie odbyły się wspólne zabawy taneczne, którym kibicowali rodzice. Szczególnym poczuciem rytmu wykazał się Święty Mikołaj podczas „Kaczuszek”. Dzieci były zachwycone wspólnym tańcem. Po części artystycznej nastąpił punkt kulminacyjny spotkania – rozdawanie prezentów. Każde dziecko w nagrodę za grzeczne zachowanie dostało od Świętego Mikołaja słodycze i zabawkę. Nie obyło się również bez symbolicznej rózgi. Ten prezent jednak został wręczony z przymrużeniem oka dorosłym. Na koniec spotkania przedszkolaki w podziękowaniu za wizytę podarowały Świętemu Mikołajowi prezent oraz własnoręcznie wykonane laurki.

Tak wspaniale zorganizowany dzień nie odbyłby się bez udziału rodziców. Szczególne podziękowania kieruję do p. R. Stępień i p. A. Sójki.

 

M. Kawka

 

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

 

Święty Mikołaj jak każdego roku 6 grudnia złożył wizytę uczniom w naszej szkoły.

Najmłodsi z nich przygotowali z tej okazji krótki program artystyczny. Wielką radością było dla nich zaśpiewanie piosenki specjalnie dla Świętego Mikołaja. Klaudia Stępień wyrecytowała również wiersz. Następnie odbyły się wspólne zabawy taneczne, którym kibicowali rodzice. Szczególnym poczuciem rytmu wykazał się Święty Mikołaj podczas „Kaczuszek”. Dzieci były zachwycone wspólnym tańcem. Po części artystycznej nastąpił punkt kulminacyjny spotkania – rozdawanie prezentów. Każde dziecko w nagrodę za grzeczne zachowanie dostało od Świętego Mikołaja słodycze i zabawkę. Nie obyło się również bez symbolicznej rózgi. Ten prezent jednak został wręczony z przymrużeniem oka dorosłym. Na koniec spotkania przedszkolaki w podziękowaniu za wizytę podarowały Świętemu Mikołajowi prezent oraz własnoręcznie wykonane laurki.

Tak wspaniale zorganizowany dzień nie odbyłby się bez udziału rodziców. Szczególne podziękowania kieruję do p. R. Stępień i p. A. Sójki.

 

M. Kawka