Praca Patryka Stępnia

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 0-3 wzięli udział w szkolnym konkursie plastyczno-językowym pod hasłem "We love Christmas".
Cele konkursu :

– rozbudzanie zainteresowań plastycznych i językowych
– kultywowanie tradycji świątecznych
Uczestnicy konkursu przygotowali indywidualnie pracę plastyczną dowolną techniką na kartce z bloku technicznego formatu A3, opowiadającą o tym, jak dzieci spędzają święta. Plakaty zawierały także elementy języka angielskiego, tj hasło"We love Christmas".  Wszyscy uczniowie biorący udział otrzymali dyplomy i słodkie upominki, natomiast za zajęcie miejsc 1-3 dzieci otrzymały także książki.
Przedstawiamy wyniki konkursu:
I miejsce: Oliwia Frączek – klasa 0, Amelia Zasada – klasa 0
II miejsce:Oliwia Nogły – klasa 0, Patryk Stępień - klasa I
III miejsce: Filip Klimczyk – klasa I, Kinga Dąbek – klasa I

 Organizator M. Gacia

We love Christmas 03 We love Christmas 04 We love Christmas 05 We love Christmas 06 We love Christmas 07 We love Christmas 08 We love Christmas 09  We love Christmas 10 We love Christmas 11 We love Christmas 12