Uczestnicy konkursu wraz z opiekunami

W dniu 27 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Regionalnym Konkursie Recytatorskim pt: W krainie bajek i baśni” w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Kluczewsku. Uczestnicząc w konkursie uczniowie mieli możliwość rozbudzać wyobraźnię, rozwijać uzdolnienia recytatorskie oraz umiejętności prezentacji na scenie. Szkołę naszą, w kategorii klas młodszych, reprezentowała uczennica klasy I Soboń Maria. 

Przedstawiła ona fragment bajki pt. „Brzydkie Kaczątko”. W kategorii klas IV-VI Kamil Łapot wyrecytował fragment baśni nieznanego autora pt. "Miłość" i zajął III miejsce w tej kategorii. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, drobne nagrody książkowe i słodki poczęstunek. 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach nie tylko recytatorskich.