Prace uczniów

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową został rozstrzygnięty. 

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Zadanie polegało na przygotowaniu pracy przestrzennej - ozdoby bożonarodzeniowej. Na konkurs nadesłanych zostało 18 przepięknych, kolorowych prac. Komisja Konkursowa w składzie: Pani Dyrektor Małgorzata Klimczyk-Karpińska, Pani Irena Kukla oraz Pani Maria Gacia ostatecznie, po długich dyskusjach zdecydowała wyróżnić wszystkie prace.
Dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie plastycznym. Na wszystkich uczestników czekają nagrody.

Uczniowie którzy przesłali prace na konkurs to:

Z klas I-III

Szymon Sornat
Martyna Pawelec
Maria Soboń
Kinga Dąbek
Anita Robak
Filip Klimczyk
Adam Malicki
Ksawery Fraczek
Oliwia Frączek
Patryk Stępień

Z kl. IV-VIII

Gabrysia Gągorowska
Zuzia Pawelec
Daniel Jordan
Błażej Kitliński
Tatiana Siwek
Klaudia Stępień
Zuzia Sobczyk
Maria Malicka