Dwie uczennice pokzują kolegom i koleżankom kosz z pisankami.

5 kwietnia uczniowie naszej szkoły mogli wczuć się w nastrój Świąt Wielkanocnych, uczestnicząc w apelu przygotowanym prze uczniów klasy II i III. Swoim występem dzieci zachęcały do refleksji w czasach, gdy człowiek skłonny jest skupiać się raczej na zewnętrznej oprawie tych świąt.

W refleksyjny nastój wprowadzały nas wiersze ks. Jana Twardowskiego oraz Karola Wojtyłły. Uczniowie przypomnieli także piękne polskie zwyczaje i tradycje związane z tymi świętami oraz zaprezentowali własnoręcznie wykonane pisanki.

Na zakończenie spotkana p. Dyrektor złożyła całej społeczności szkolnej najserdeczniejsze życzenia świąteczne.