Nie da się ukryć, że wszyscy z utęsknieniem oczekujemy nadejścia wiosny, która cieszy słońcem i budzącą się do życia przyrodą. W czwartek 20 marca rozpoczęła się astronomiczna wiosna.
W tym dniu z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego został zorganizowany "Dzień w piżamie, szlafroku i kapciach". Pogoda była sprzyjająca, więc uczniowie zrezygnowali z formalnych strojów. Ci najbardziej spragnieni komfortu i wygody wzięli ze sobą również kocyki. Najmłodsi przynieśli też ulubione przytulanki.