27 maja przeżywać będziemy ważną uroczystość szkolną - Dzień Patrona. Aby jak najlepiej poznać naukę i życie Stefana Wyszyńskiego panie M. Ciszek i M. Sornat organizują  Szkolny konkurs wiedzy o Patronie Prymasie Tysiąclecia.  Gorąco zapraszamy uczniów do udziału w nim.

1. Cele konkursu:
    • Pogłębianie wiedzy na temat Osoby Prymasa Tysiąclecia.
    • Zastosowanie nabytych wiadomości dotyczących życia i działalności Kardynała Stefana Wyszyńskiego w sytuacjach problemowych.
    • Zachęcanie uczniów do korzystania z różnych źródeł informacji dotyczących Patrona Szkoły.
    • Kształtowanie postaw zgodnych z nauczaniem Prymasa.
  2. Nauczyciele przygotowujący: Mieczysława Ciszek, Małgorzata Sornat.
  3. Termin konkursu: 26.05.2011 r.
  4. Regulamin:
    • Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VI
    • Uczniowie przygotowują się do konkursu wykorzystując materiały dostarczone przez organizatorów oraz korzystają z innych źródeł.
    • Wychowawcy wyłaniają 3-osobową drużynę, która reprezentuje klasę.
    • Członkowie drużyn będą odpowiadać indywidualnie i grupowo na wylosowane pytania.
    • Każda klasa przygotowuje plakat poświęcony Prymasowi Tysiąclecia.
    • Do 19.05.2011 należy oddać plakaty do nauczycieli: Mieczysławy Ciszek, Małgorzaty Sornat.