Olga stoi w towarzystwie organizatorów konkursu.

13 czerwca w Kielcach odbyła się uroczystość wręczenia nagród w III Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym: „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.

Zadanie konkursowe polegało na ułożeniu rymowanki promującej prawidłowe nawyki i zachowania dzieci odnoszące się do pracy i zabawy na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzującej wykaz czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.

Pierwsze miejsce w swojej kategorii zdobyła uczennica kl. 5 naszej szkoły - Olga Korzep. Wyróżniona została również praca Marysi Malickiej.

Serdecznie gratulujemy.