W poniedziałek 11 marca uczniowie klasy VI  Klaudia Stępień i Filip Stępień zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i językowe podczas IV Konkursu Poezji w Języku Angielskim dla uczniów szkół podstawowych.

Konkurs odbył się na małej scenie Kieleckiego Centrum Kultury w Kielcach i wyróżniał się wysokim poziomem artystycznym.
Do konkursu uczniów przygotowała pani Maria Gacia - nauczycielka języka angielskiego. Recytacja wiersza w języku obcym to nie lada wyzwanie, ale Klaudia znakomicie odnalazła się w tej roli i zdobyła II miejsce w kategorii klas V-VI. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Filip Stępień zdobył wyróżnienie. Organizatorka konkursu i konsultantka Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, pani Izabela Krzak - Borkowska gratulowała uczniom odwagi i umiejętności, wręczając dyplomy i nagrody.
Po raz kolejny uczniowie ze szkoły w Mieczynie osiągnęli wspaniały sukces na szczeblu wojewódzkim i godnie reprezentowali szkołę, sprawiając radość nauczycielom i rodzicom. Jesteśmy z nich niezmiernie dumni i serdecznie gratulujemy talentu i wytrwałości w dążeniu do celu.

         📞 tel: +48 413917011                 📧 email: poczta@szkolamieczyn.pl                 👨‍👩‍👦‍👦 facebook                 💒 organ prowadzący szkołę: Gmina Krasocin