We wtorek 22 listopada w budynku włoszczowskiego starostwa rozstrzygnięto konkurs "Najlepsza gazetka szkolna". W turnieju o cenne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe startowało 11 szkół z powiatu włoszczowskiego o różnym szczeblu nauczania.

Jury oceniało gazety uwzględniając ich budowę i zawartość, różnorodność stosowanych form dziennikarskich, kształt pisma oraz częstotliwość jego ukazywania się. Nasza placówka za pismo "Miś czyli My i Świat" wywalczyła trzecie miejsce ex aequo z dwiema innymi szkołami. Poza ciekawymi nagrodami atrakcją był wyjazd do Kielc w celu zwiedzenia Polskiego Radia "Kielce". Młodzi adepci dziennikarstwa mogli "od kuchni" zobaczyć jak pracuje się w radiu.