- Ej Baco? Czemu ta Owca siedzi tam sama jakby się ukrywała?
- A bo widzisz… postąpiła bardzo źle.
- A co zrobiła?
- Dała pewnym wilkom swoje hasło na tego Facebrooka czy jakoś tak. A te żartownisie wykorzystali jej naiwność.
- I co zrobili Baco?
- A no widzisz wkradli się jej na konto na tym portalu i… porozsyłali obraźliwe wiadomości w jej imieniu do innych owiec. A do niektórych to nawet z nieprawdziwym miłosnym wyznaniem. Do tego, na jej profil powstawiali zdjęcia z treściami nieodpowiednimi oraz zdjęcia z jej udziałem, które zrobili bez jej wiedzy i zgody.
- I co? Opowiadaj dalej!
- Wszystkie owce albo się z niej wyśmiewają albo jej nienawidzą za obraźliwe teksty do nich pisane, przy czym rozpowiadają nieprawdziwe plotki na temat tej biedulki.
- Ooo i dlatego ona tam siedzi. Jak jej możemy pomóc? Bo przecież trzeba.
- Najpierw znajdziemy tych co jej to zrobili, a potem odpowiednio ich ukarzemy.

Pamiętaj! Nigdy nie zdradzaj nikomu swojego hasła na wszelkiego rodzaju portale społecznościowe! Nawet osobom zaufanym. Czasem nawet tacy mają chęć się z kogoś pośmiać. A jeśli podałeś komuś swoje hasło to najlepiej zmień je jak najszybciej!

Weronika Wertka