25 lutego udaliśmy się do Filii Biblioteki w Mieczynie. Pani bibliotekarka Anna Pawelec opowiedziała nam o swojej pracy i o etapach powstawania książki. Dowiedzieliśmy się również czym zajmuje się pisarz, ilustrator, tłumacz oraz jakie części można wyróżnić w każdej książce.

Po serii zagadek dotyczących biblioteki przyszedł czas na największą atrakcję spotkania - samodzielne opieczętowanie książek. Przez chwilę poczuliśmy się jak prawdziwi bibliotekarze, ponieważ każdy z nas mógł przybić pieczęć biblioteczną na odpowiedniej stronie książki. Za udział w zajęciach otrzymaliśmy słodki upominek. Dziękujemy p. Ani za tak atrakcyjną formę zajęć.