Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w naszej szkole o tydzień później niż w całym kraju. 10 stycznia, podczas XVIII Finału, aura spłatała nam niespodziankę. Brak prądu i związane z tym problemy nie pozwoliły na zorganizowanie koncertu.

Ale 17 stycznia zabawa  i tak była wyśmienita. Ze swoimi przedstawieniami wystąpili uczniowie klas „0” i II. Mieliśmy okazję podziwiać talenty wokalne  uczennic z klas starszych i  kabaretowe popisy młodzieży z Mieczyna. Zagrał  zespół 6-cio Pak z Krasocina, a całą imprezę muzycznie oprawił DJ VANIA. Występy przeplatane były licytacjami zebranych na tę okoliczność gadżetów.

Licytowano m.in. kalendarz XVIII Finału, ryby akwariowe, maskotki, koszulki zespołu 6-cio Pak, prace szydełkowe, książki, kasety, kubki itp. Licytacje cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Ponadto można było zakupić kawę, herbatę, chleb ze smalcem, domowe ciasto. Ze sprzedaży tych artykułów dochód oczywiście przeznaczony był na WOŚP. Zebraliśmy łącznie sporą kwotę - 2428zł.  Jest to więcej w porównaniu do roku ubiegłego  o ponad 1000 zł. Uzyskany wynik nas bardzo cieszy.

Wszystkie  smakołyki oraz licytowane przedmioty przekazali rodzice i sponsorzy ( Firmia Raf-POL  R. i V. Chruściel, Wójt Gminy Krasocin, opiekunowie zespołu 6-cio Pak)

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem, panią A. Frączek,  gorąco dziękują wszystkim, którzy pomogli zorganizować i swymi działaniami uświetnili tegoroczny Finał WOŚP w naszej szkole. DZIĘKUJEMY!

Agata Frączek