Samorząd Uczniowski ogłosił akcję: "Kto przebrany, ten niepytany", więc uczniowie założyli interesujące stroje nawiązujące do postaci z bajek i filmów, m.in.: "Sponge Bob", "James Bond", "Roszpunka", "Spiderman", "Cruella", "Karate Kid", "Czerwony Kapturek". 

Niektórzy uczniowie włożyli sporo trudu w samodzielne wykonanie swojego stroju, a efekt był zachwycający. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas 1-3 wykonały barwne gaiki i udały się z wychowawczyniami na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny.

Radosnemu powitaniu tej pięknej pory roku towarzyszyła muzyka klasyczna rozbrzmiewająca na szkolnym korytarzu podczas przerwy, a także klasowe spotkania przy stole pełnym smakołyków.

         📞 tel: +48 413917011                 📧 email: poczta@szkolamieczyn.pl                 👨‍👩‍👦‍👦 facebook                 💒 organ prowadzący szkołę: Gmina Krasocin