Grupa uczniów prezentuje treści apelu szkolnego

Już po raz czwarty szkoła wzięła udział w akcji Ministra Edukacji Narodowej pod hasłem"Szkoła pamięta". Akcja nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych, kiedy wspominamy naszych bliskich oraz tych, którzy pozostawili po sobie ślad w historii. Uczniowie z klasy 6 przygotowali z tej okazji apel.

Recytowali wiersze,apelowali o złożenie kwiatów i zapalenie zniczy ku pamięci nie tylko swoich bliskich, lecz także żołnierzy i partyzantów, którzy oddali życie w obronie ojczyzny. Na ścianie naszej szkoły znajduje się tablica upamiętniająca naszych lokalnych bohaterów. Podczas apelu uczniowie wspominali ich oraz aby uczcić ich pamięć złożyli kwiaty i zapalili znicze.