Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w dniu 1 września 2021 r. o godz. 9.00 według następującego porządku:

1. Oddział przedszkolny pozostaje w swojej sali.
  2. Klasy I-VIII spotykają się w sali gimnastycznej na krótkim apelu, a następnie przechodzą z wychowawcami do swoich sal lekcyjnych:
  • klasy I-III - parter,
  • klasy IV-VIII – piętro (kl. VIII – sala polonistyczna, kl. VI-VII – sala biologiczno- chemiczna, kl. IV-V – sala matematyczna).

Zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS szkoła nadal pracuje w reżimie sanitarnym, dlatego uczniowie:

• na rozpoczęcie roku przychodzą sami, bez rodziców/prawnych opiekunów,
  • mają zasłonięte usta i nos.

Szanowni Państwo,
zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w maseczki do zastosowania w przestrzeni publicznej (zgodnie z aktualnymi przepisami prawa) oraz w przestrzeni wspólnej szkoły, gdy nie ma możliwości zachowania dystansu.

Szczegółowe wytyczne MEN, MZ i GIS: wytyczne-mein-mz-i-gis-wrzesien-2021-zalacznik.pdf