MOL NET+ to publicznie dostępny katalog naszej szkolnej biblioteki przeznaczony dla jej czytelników. Na stronie głównej witryny znajdziesz wyszukiwanie oraz top-listy przedstawiające popularne tytuły (listy są aktualizowane codziennie).

Na górze znajdziesz nawigację, a w niej:

• Link do zestawień utworzonych przez bibliotekę,
  • Przycisk pomocy (uruchamia krótki przewodnik po zawartości danej podstrony),
  • Przycisk logowania się,
  • Wybór języka witryny.

Po zalogowaniu otrzymujesz dostęp do dodatkowych funkcji związanych ze swoim profilem (historia i bieżące wypożyczenia, lista zaległości oraz wykonanych rezerwacji). Możliwość rezerwacji pojawi się przy egzemplarzach dopiero gdy będziesz zalogowany/a.

Uczniowie i nauczyciele posługują się takimi samymi loginami (adresami e-mail) jak w dzienniku elektronicznym. Hasło ustalają podczas pierwszego logowania, zgodnie z instrukcją (może to być to takie samo hasło, jak do dziennika elektronicznego).

Zobacz pełną instrukcję.