Rozstrzygnęliśmy kolejną edycję konkursu o patronie naszej szkoły - Prymasie Tysiąclecia. Tegoroczny konkurs przebiegał w dwóch kategoriach: klasy: IV-VI i VII-VIII. Młodsi uczniowie poznawali biografię prymasa, a starsi jego naukę. W tym roku zagłębiliśmy się w treść „Społecznej krucjaty miłości”. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Klasy IV-VI
I miejsce Dawid Sójka - kl. V i Kamil Łapot - kl. IV
II miejsce Amelia Wesołowska - kl. IV
III miejsce Tatiana Siwek - kl. IV
W drugiej grupie najwyższe wyniki uzyskali: Julia Jordan i Jakub Klimczyk z klasy VIII i tym samym zajęli pierwsze miejsce.
Podczas uroczystości „Dnia patrona” pani dyrektor wręczyła zwycięzcom dyplomy oraz nagrody książkowe.
Organizacją konkursu zajęły się panie: Mieczysława Ciszek i Małgorzata Sornat.