13 czerwca we Włoszczowie odbyło się podsumowanie I Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Osobliwości przyrodnicze powiatu włoszczowskiego”.  Z naszej szkoły do konkursu zgłosiło się sześciu uczniów: Daniel Tkacz, Wiktoria Stolarska, Justyna Frączek, Edyta Ciszek, Wiktor Frączek i Hubert Frączek.

Prace oceniano w czterech kategoriach wiekowych: klasy I – III, IV – VI, gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne. Na konkurs wpłynęło ponad 300 prac uczniów z całego powiatu.

Najmłodszy z naszych uczniów, Hubert Frączek z klasy I, został laureatem. Zajął I miejsce w kategorii klas I-III, za fotografię jaszczurki. Hubert otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrody książkowe.