Dnia 12 listopada 2019 roku na szkolnym apelu przedstawiciel Urzędu Gminy w Krasocinie pani Anita Frączek pogratulowała naszej drużynie siatkarskiej.

Daniel Ptak – opiekun, (absolwent naszej szkoły), Kacper Kakowski (uczeń kl. VII) oraz Kacper Jakub Łapot, Konrad Radek, Dominik Taras, Maciej Wydrych (absolwenci naszej szkoły) zajęli II miejsce na Festiwalu Sportów Plażowych Kielce 2019 zorganizowanym przez PGE VIVE Kielce. Zawodnicy drużyny otrzymali stroje sportowe zakupione z inicjatywy sołtysa miejscowości Wojciechów i wójta gminy Krasocin. Społeczność szkolna również dołącza się do gratulacji i życzy dalszych sukcesów.