Polska tradycja związana ze Świętami Bożego Narodzenia jest niezwykle bogata. Uczniowie z naszej szkoły poznają ją na rożne sposoby. Tym razem wspaniałą okazją ku temu był udział w Gminnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.

Wspólne budowanie szopki przez uczniów klasy II stworzyło możliwość do rozwijania pomysłowości, talentów oraz integracji grupy. To także lekcja ekologii, ponieważ do wykonania postaci do szopki uczniowie wykorzystali plastikowe butelki, szmatki i gałganki. Wszystkie podejmowane działania były bardzo trafne, gdyż nasza szopka zdobyła  I miejsce. Jej pomysłodawczynią  była Nikola Łapot.

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.