Zdjęcie zbiorowe uczestników turnieju z opiekunami.

10 marca 2023 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Cieślach. Byli to: Kamil Łapot, Mikołaj Kitliński (kat. kl. VII-VIII chłopcy), Tatiana Siwek, Tamara Robak (kat. kl. VII-VIII dziewczęta), Ksawery Frączek, Szymon Sornat (kat. kl. IV-VI chłopcy).

Rywalizowali oni z uczniami ze szkół w Krasocinie, Czostkowie, Olesznie oraz Ciesiel. Szymon w swojej kategorii wywalczył II miejsce, Tamara - III a Mikołaj - IV.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do częstszego reprezentowania szkoły w różnych dziedzinach.