Dzieci w kolorowych strojach mają na głowach opaski z rysunkami owoców. W tle bardzo kolorowy wystrój sceny w barwach jesiennych

22 listopada w przedszkolu odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Zdrowo jem, więcej wiem”. Głównym celem przedstawienia było uświadomienie znaczenia spożywania warzyw i owoców dla zdrowia, zachęcanie do smakowania różnych warzyw i potraw, mimo niechęci czy uprzedzeń.

Dzieci doskonale wcieliły się w swoje role: owoców, warzyw, Pani Jesieni , ptaków, wykazując się wieloma zdolnościami recytatorskimi, muzycznymi oraz tanecznymi. Występy były dla naszych wychowanków wielkim przeżyciem. Dały im poczucie własnej wartości, gdyż każda rola i każda postać była ważna. Wszyscy pracowali na sukces i wspólnie się z niego cieszyli.

Gośćmi honorowymi przedstawienia byli rodzice, składamy im serdeczne podziękowania za to, że zechcieli spędzić z nami te miłe chwile.