23 września rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Z tej okazji w oddziale przedszkolnym zorganizowano ognisko integracyjne z rodzicami na powitanie nowej pory roku. Wspólnej zabawie dopisywała słoneczna pogoda, dzięki czemu dzieci chętnie uczestniczyły w grach  na świeżym powietrzu.

Przy ognisku można było zjeść pyszną kiełbaskę, ciasto upieczone przez rodziców, pączki oraz ugasić pragnienie ciepłą herbatą.
Dziarskie miny i rumieńce na twarzach naszych małych milusińskich świadczyły o dobrym samopoczuciu i wspaniale spędzonym czasie.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i wyśmienitą zabawę.