We wtorek 1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka. Pogoda była wspaniała więc uczniowie pod opieką nauczycieli spędzili czas na świeżym powietrzu. Były zabawy ruchowe, gry planszowe, rozgrywki sportowe oraz pyszny poczęstunek w postaci: cukierków, kiełbasek z grilla, pizzy i lodów.

Pragniemy serdecznie podziękować pani Anecie Chruściel i firmie Wikans, panu Mariuszowi Chruściel, Kołu Gospodyń Wiejskich z Mieczyna, Radzie Rodziców za wspaniały poczęstunek oraz naszym pracownikom obsługi i rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację tego wydarzenia.