"Miej życzliwość w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej”. Pod takim hasłem świętowaliśmy w szkole, po raz pierwszy w tym roku, Dzień Życzliwości. To światowe święto obchodzone jest 21 listopada.

Nasi uczniowie z tej okazji wykonywali kolorowe kartki, które zaprezentowano na szkolnym korytarzu. Były one promocją życzliwości, przyjaźni oraz koleżeństwa. Poszczególne klasy, wspólnie z wychowawcami, w swoich salach wykonywały dekoracje zachęcające do bycia życzliwym. Takie Dni sprzyjają tworzeniu dobrego klimatu w klasie i w szkole.

Irena Kukla