Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, we współpracy z Radą Rodziców, zorganizowane zostały Mikołajki. Podobnie jak w roku ubiegłym Mikołaj odwiedził uczniów i wręczył słodkie upominki.

Towarzyszyła mu ekipa w składzie: Maria Radek, Tamara Robak , Marika Stanior-Chruściel, Szymon Wydrych oraz opiekunem p. Marią Gacia i szkolnym pedagogiem p. Dorotą Klimczyk- Niedbał.

Samorząd Uczniowski w tym roku wręczył również 10 bonów na dodatkowe nieprzygotowanie dla uczniówkl IV- VIII. Gdy okoliczności nie pozwolą uczniom odrobić pracy domowej na czas, a wykorzystają już "enpe", będą oni mogli skorzystać z bonu. Dziesięcioro szczęśliwców zdobyło taki bon w drodze sprawiedliwego losowania.

Dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły to był wyjątkowy dzień. Samorząd Uczniowski dziękuje za wspólną zabawę.