W piątek, 8 lutego 2019 roku gościł w naszej szkole wicewojewoda świętokrzyski Bartłomiej Dorywalski wraz z gospodarzem naszej gminy wójtem Ireneuszem Gliścińskim.

Obecność tak ważnych gości była podyktowana oddaniem do użytku nowej pracowni komputerowej, sfinansowanej właśnie z budżetu wojewódzkiego i gminnego.
Nowa pracownia test oparta o terminale Avtek Zero, które zastępują komputery. Każde stanowisko wyposażone jest w monitor, klawiaturę i mysz oraz niewielkich rozmiarów terminal zamontowany z tyłu monitora. Wszystkie terminale są podłączone do komputera centralnego - serwera, który umożliwia pracę na kilkunastu (w naszej szkole na 11) stanowiskach. Oprócz stanowisk komputerowych, pracownia otrzymała również projektor multimedialny i ekran. Koszt pracowni wynosi 25 000,00 zł.