21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. W naszej szkole odbyło się wiosenne przedstawienie z udziałem dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III. Dzieci wcieliły się w postaci różnych zwierząt zwiastujących nadejście wiosny - bociany, żabki, jeże, wiewiórki, motylki.

Wierszami, tańcami i piosenkami przywitały najpiękniejszą porę roku – Wiosnę. Po występie wszystkie dzieci, nauczyciele oraz rodzice wyruszyli na spacer, by pożegnać zimę oraz przywitać wiosnę. Aby tradycji stało się zadość, słomiana kukła- Marzanna została spalona. Dzieci powróciły z nadzieją, że upragniona wiosna na dobre pozostanie z nami i zazieleni łąki, drzewa, trawy.