Spotkania przy ognisku to dla dzieci miłe chwile spędzone w szkole razem z nauczycielem i rodzicami. Korzystając więc z pięknej październikowej pogody, wychowawczyni klasy pierwszej  wraz z  rodzicami zorganizowała spotkanie integracyjne.

Dzieci cieszyły się swobodą. Piekły z rodzicami kiełbaski w ognisku. Chętnie bawiły się na boisku szkolnym i na placu zabaw. Czas upłynął nam w atmosferze rozmów i dobrego humoru.
Dzieci stwierdziły, że ten dzień należał do udanych i pozostanie w ich pamięci. Dziękuję rodzicom za udział w spotkaniu.

Wychowawczyni klasy pierwszej