W dniu 8 czerwca 2011 r. zakończył się turniej piłkarski "WŁOSZCZOWSKA LIGA MISTRZÓW 2011" zorganizowany i przeprowadzony przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włoszczowie.  W zawodach startowała młodzież szkół podstawowych z powiatów: włoszczowskiego, kieleckiego i jędrzejowskiego - 10 zespołów tj. ok. 140 uczestników.

Patronat honorowy nad turniejem objęła Pani Małgorzata Muzoł - Świętokrzyski Kurator Oświaty.

Finał imprezy przyniósł wiele emocji. W meczu o III miejsce drużyna SP Bukowa pokonała SP Mieczyn 5:2, natomiast w meczu o I miejsce drużyna SP Łopuszno pokonała swoich rówieśników z Kurzelowa 4:2.
Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Wiktor Frączek, Mateusz Łapot, Karol Kukla, Hubert Ptak, Szczepan Pięta, Sebastian Klimczyk, Kamil Krzyżanowski, Marcin Kakowski, Krystian Kozieł, Dominik Robak
Królem strzelców został Dawid Kozieł z SP Kurzelów, najlepszym bramkarzem - Wiktor Frączek z SP Mieczyn, a najlepszym zawodnikiem wybrano Radosława Malagę z SP Bukowa.
Wszystkie szkoły biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe puchary, piłki oraz dyplomy, a najlepsi zawodnicy statuetki oraz buty piłkarskie. Cztery pierwsze zespoły w nagrodę pojadą również na basen „Nemo” do Włoszczowy. Nagrody uczestnikom wręczył Robert Ślęzak - kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego we Włoszczowie.
W bieżącym roku turniej sponsorowali: Urząd Gminy we Włoszczowie, Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, Kuratorium Oświaty w Kielcach, Sklep "Rzemyk" Pana Pawła Bielawskiego z Włoszczowy, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Włoszczowa.

Agata Frączek